Dziś już możemy powiedzieć, że to potworna rodzinna tragedia, syn w bardzo brutalny sposób zamordował własnego ojca. Przypomnijmy, wczoraj rano na terenie budowy domu w miejscowości Dębczyno pod Białogardem ujawniono ciężko okaleczone ciało starszego mężczyzny.

Śledczy błyskawicznie ustalili kto może być sprawcą brutalnego zabójstwa. Namierzyli i jeszcze wczoraj zatrzymali młodego mężczyznę 24 letniego mieszkańca powiatu białogardzkiego. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że do zabójstwa prawdopodobnie doszło we wtorek. Sprawca był bardzo brutalny, zadał wiele ciosów szpadlem, dodatkowo przejechał po swojej ofierze samochodem osobowym marki Ford. 62 letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Zatrzymany 24 latek to syn brutalnie zamordowanego mężczyzny. Na chwilę obecną nie wiemy jakie były jego motywy działania. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

W dniu dzisiejszym został doprowadzony do białogardzkiej prokuratury gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Prokuratura jeszcze dzisiaj wystąpi do sądu rejonowego w Białogardzie z wnioskiem o tymczasowy areszt.