Handlowiec - praca zdalna dla osoby z orzeczeniem

[ Szukam ] Praca

Dziś się kończy
Wygasa 9 godzin ( pt 22 lut 2019 12:01:30 )
Kontakt Wyślij wiadomość
praca1@obpon.pl
Miejscowość Cały Kraj (Podkarpackie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


100 0

OBPON ogłasza rekrutację na stanowisko:

 

Handlowiec - praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 

Podstawowe obowiązki:

 • kontakt z Klientami Firmy w ramach opracowanego skryptu rozmowy, oferowanie produktów i usług,
 • rozwijanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami
 • praca z bazami danych, ich analiza, przetwarzanie i rozbudowa.

 

Wymagania:

 • dyspozycyjność i pełna gotowość do wykonywania pracy w określonych godzinach,
 • doświadczenie w handlu i kontaktach z Klientami,
 • własny komputer i znajomość jego obsługi, pakiet Office lub inne programy,
 • dostęp do internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętność korzystania z zasobów internetowych,
 • brak wady wymowy, płynne posługiwanie się językiem polskim, znajomość języków obcych mile widziana,
 • asertywność, brak barier w kontaktach telefonicznych z ludźmi,
 • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność,
 • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,
 • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

 

Oferujemy:

 • start’upową atmosferę – płaska struktura zatrudnienia, praca w zmotywowanym zespole i niekorporacyjnym środowisku,
 • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
 • interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

 

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

 

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

 

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

 

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

 

Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.pokaż trasę z:
do , Cały Kraj