HR Business Partner

[ Dam ] Inne

Cena 4 400,00 zł
Wygasa 3 tygodnie ( pon 16 list 2020 11:26:10 )
Kontakt Wyślij wiadomość
724464000
europabiz.pl@gmail.com
Miejscowość Szczecin (Zachodniopomorskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


11 0

Wartością zajęć na kierunku HR Business Partner jest jego użyteczność oparta na praktyce i doświadczeniu osób prowadzących zajęcia. Podczas realizacji programu przygotujemy naszego uczestnika zarówno pod względem wiedzy teoretycznej jak i umiejętności praktycznych, do elastycznego, proaktywnego stawiania czoła kluczowym wyzwaniom stawianym HR Business Partner przez współczesne organizacje. Taki HR Business Partner jest w naszej opinii, uniwersalnym kluczem do sukcesu organizacji. Jest kimś więcej niż specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Kadra kierunku to praktycy biznesu z bogatym doświadczeniem w zakresie tworzenia nowoczesnych struktur HR-owych.

Studia skierowane są do:

-Osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową w obszarze zarządzania ludźmi, są odpowiedzialne za kształtowanie polityki HR, pracują w działach HR lub wspierają procesy zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji.

-Osób, które mają aspiracje do pełnienia funkcji Partnera strategicznego dla Zarządu firmy, chcą kreować nowoczesne rozwiązania odnoszące się do strategii, inicjować pomysły na poziomie systemów i procesów.

Czas trwania: 2 semestry

Czesne: 4 400zł opłata jednorazowa, 2 200 płatność w 2 ratach, 440zł płatność w 10 ratach

Strona: https://cdv.pl/studia-podyplomowe/osrodki-zamiejscowe/szczecin/hr-business-partner-szczecin/pokaż trasę z:
do Kolumba 88/89 , Szczecin