Zapraszamy wszystkich mieszkańców Białogardu i sympatyków naszego miasta do udziału w ogólnopolskiej kampanii społecznej Kręć Kilometry 2019!

W tym roku wystartowała 8. edycja kampanii społecznej Kręć Kilometry . Krec Kilometry  AllFor Planet
Walczymy o tytuł Najbardziej Rowerowe Miasto  a dla miast do 50 tyś. mieszkańców są przewidziane nagrody dodatkowe, którymi są czujniki smogu.
Wsiadajcie na rowery, biegajcie, spacerujcie (liczą się wszystkie kilometry uzyskane w każdej dyscyplinie zarejestrowane przez GPS) , w tym roku motywem przewodnim jest walka o lepsze powietrze w Polsce. 
Białogard po raz pierwszy walczy w tej edycji .
Od 15.05 do 30.09 zbieramy kilometry dla Naszego miasta.

Więcej informacji znajdziecie na :

https://kreckilometry.pl

KRĘCIMY KILOMETRY DLA BIAŁOGARDU
Jak działamy? :
Potrzebny jest nam telefon z lokalizacją ( GPS) oraz jedna z czterech darmowych aplikacji , którą możemy pobrać z Google Play lub AppStore
https://play.google.com/store?hl=pl
Endomondo
https://play.google.com/store/apps/details
Strava https://play.google.com/store/apps/details?id=com.strava
RunKeeper
https://play.google.com/store/apps/details

Jeśli nigdy nie używaliście tych aplikacji musicie w pierwszej kolejności stworzyć własny profil na wybranej przez Was aplikacji , aby było można się na niej logować. Można też zalogować się od razu za pomocą Facebooka czy Endomondo, jeśli macie już utworzone konto.
By dołączyć, należy przed jazdą rowerem, biegiem, spacerem lub inną aktywnością uruchomić lokalizację oraz aplikację (Endomondo, Strava, RunKeeper).
Pamiętaj, żeby Twoje kilometry trafiły do rankingu, musisz wykazać się odrobiną cierpliwości i założyć jeszcze jeden profil na stronie https://kreckilometry.pl/ oraz wskazać podczas zakładania profilu miasto dla którego chcesz kręcić kilometry . Wybieramy z rozwijanego menu Zachodniopomorskie, a następnie BIAŁOGARD .
I NAJWAŻNIEJSZE:
Aby dodać aktywności wchodzimy na swój profil na https://kreckilometry.pl/ w zakładkę " Dodaj aktywność " , łączymy konto z wybrana aplikacja mobilną zaznaczamy aktywności, które chcemy zaimportować i importujemy .
*W przypadku aplikacji Endomondo włączona jest automatyczna synchronizacja aktywności.
Na Endomondo - przycisk START - należy wcisnąć dopiero, gdy napis "gps" zmieni kolor z czerwonego na zielony. Oznacza to, ze jesteśmy już połączeni z gps-em i nasze kilometry będą zliczane.

POKAŻMY, ŻE JESTEŚMY ZGRANĄ SPOŁECZNOŚCIĄ, MOBILIZUJMY SIĘ WZAJEMNIE I ZAWALCZMY WSPÓLNIE DLA NASZEGO MIASTA, POZDRAWIAMY SERDECZNIE !!!