Kultura i Sport

Złoci medaliści 0

Złoci medaliści

2015-03-31 15:01 0 komentarzy

Zawodnicy Klubu Lekkoatletycznego „Iskra” Białogard Katarzyna Lewandowska i Maciej Ziółkowski, 7 marca startowali w Spale w Halowych Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Lekkiej Atletyce.

Więcej
Mecz w zapasach stylu wolnego Polska-Rumunia 0

Mecz w zapasach stylu wolnego Polska-Rumunia

2015-03-07 10:30 0 komentarzy

W pięknej hali widowiskowo-sportowej w Karlinie 06.03.2015 odbył się mecz Polska kontra Rumunia. Kibice i sympatycy tego sportu, a tych w naszym regionie nie brakuje mogli zobaczyć dziewięć walk na wysokim międzynarodowy poziomie.

Więcej
MORS NA MEDAL 0

MORS NA MEDAL

2015-02-05 09:07 0 komentarzy

24 stycznia 2015 roku w Londynie odbyły się Mistrzostwa Europy w pływaniu ekstremalnym.

Więcej
Porażka polskich bokserów z Niemcami w Karlinie 0

Porażka polskich bokserów z Niemcami w Karlinie

2014-12-01 13:30 0 komentarzy

Polska przegrała w Karlinie z Niemcami 8:12 w towarzyskim meczu bokserskim, w zeszłą sobotę. W roli szkoleniowca reprezentacji Biało-Czerwonych zadebiutował Zbigniew Raubo.

Więcej
Mistrzostwa Polski Kobiet w podnoszeniu ciężarów 0

Mistrzostwa Polski Kobiet w podnoszeniu ciężarów

2014-10-24 09:35 0 komentarzy

11.10.2014 w Makowie Mazowieckim o medale XXI mistrzostw kraju walczyły najsilniejsze kobiety w Polsce.

Więcej
Złoto i brąz dla AKS Białogard 0

Złoto i brąz dla AKS Białogard

2014-10-22 10:54 0 komentarzy

1. VI Międzykontynentalny Turniej w zapasach w stylu wolnym. "Złoto i brąz dla AKS Białogard."

Więcej
Jest złoto. Ela Mistrzynią 0

Jest złoto. Ela Mistrzynią

2014-08-26 11:46 0 komentarzy

Ela Wójcik mieszkanka Karlina, która jest zawodniczką klubu Róża Karlino zajęła I miejsce w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich, które odbyły się w Chinach.

Więcej
Wywiad z Patrykiem Dublinowskim - brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Świata. 0

2014-07-15 10:34 0 komentarzy

Przeprowadziliśmy wywiad z Patrykiem Dublinowskim - aktualnym brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Świata.

Więcej
Sukces Białogardzianek na Mistrzostwach Europy 0

Sukces Białogardzianek na Mistrzostwach Europy

2014-05-19 14:18 0 komentarzy

Białogardzianki bardzo dobrze spisały się na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin, dokładając swoją cegiełkę do 1. miejsca reprezentacji Polski w klasyfikacji drużynowej.

Więcej
Białogardzianin Mistrzem Polski 0

Białogardzianin Mistrzem Polski

2014-05-15 13:59 0 komentarzy

Podczas Mistrzostw Polski w tańcu Hip Hop, Break Dance i Pooping, Białogardzianin - Marcin Konopacki - został mistrzem kraju w kategoriach Hip Hop solo pow. lat 16 oraz Hip Hop Battles pow. lat 16 oraz z grupą Top Toys w kategorii Break Dance Team. Dzięki swojemu sukcesowi został powołany do kadry narodowej Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy we Włoszech oraz Mistrzostwach Świata w Niemczech