Kultura i Sport

Mikołajkowy Festiwal Tańca za nami. 0

Mikołajkowy Festiwal Tańca za nami.

2022-12-19 14:48 0 komentarzy

Ponad 40 formacji z 11 szkół tańca z Białogardu, Kołobrzegu, Sławna, Pełczyc oraz Gościna walczyły o Puchar Burmistrza Białogardu.

Więcej
Mamy srebro w pucharze Polski w karate! 0

Mamy srebro w pucharze Polski w karate!

2022-12-19 10:21 0 komentarzy

17 grudnia w Płotach odbył się XXX VIII Puchar Polski Kyokushin Karate młodzików, juniorów i seniorów. W Pucharze Polski zgłoszonych zostało 319 zawodników z 64 klubów z Polski.

Więcej
Nasi najmłodsi zawodnicy walczyli o Puchar Bałtyku w zapasach im. Mieczysława Lisa. 0

2022-12-05 11:09 0 komentarzy

3 grudnia odbył się turniej zapaśniczy zorganizowany przez Atletyczny Klub Sportowy Białogard. W memoriale upamiętniającym założyciela i pierwszego trenera AKS Białogard wzięło udział 202 zawodników.

Więcej
Złoto i srebro dla białogardzkich karateków. 0

Złoto i srebro dla białogardzkich karateków.

2022-12-01 13:01 0 komentarzy

Na zawodach karate Kyokushin Cup Szczecinek 2022, które odbyły się 19 listopada udział wzięło 268 zawodników z 15 klubów, w tym białogardzcy zawodnicy z Klubu Sportowego Karate Kyokushin w Białogardzie.

Więcej
Rafał Roch z rekordem pucharu świata. 0

Rafał Roch z rekordem pucharu świata.

2022-12-01 10:50 0 komentarzy

Rafał Roch z Białogardu ponownie sięgnął po podium, do tego dwukrotnie. Pierwsze zwycięstwo wywalczył we Wrocławiu na XLII Międzynarodowych Zawodach w Podnoszeniu Ciężarów, gdzie zdobył I miejsce w swojej kategorii, został też najlepszym zawodnikiem całych zawodów.

Więcej
Natalia Chołuj brązową medalistką Mistrzostw Europy w Podnoszeniu Ciężarów! 0

Natalia Chołuj brązową medalistką Mistrzostw Europy w Podnoszeniu Ciężarów!

2022-10-28 09:36 0 komentarzy

Nasza zawodniczka Natalia Chołuj reprezentantka AKS Białogard w pięknym stylu wywalczyła 3 miejsce na Mistrzostwach Europy które odbyły się w Albańskim Duress. Zawodniczka z Białogardu zaliczyła wszystkie sześć podejść rwąc tym samym 8

Więcej
Mistrz i rekordzista świata Rafał Roch 0

Mistrz i rekordzista świata Rafał Roch

2022-10-25 11:35 0 komentarzy

Białogardzki ciężarowiec Rafał Roch zdobył tytuł Mistrza Świata GPC z wynikiem 165 kg. Turniej odbył się w słowackiej Trnawie. Warto przypomnieć, że Pan Rafał w kwietniu obecnego roku zdobył Mistrzostwo Europy w Trójboju Siłowym w Sie

Więcej
Elżbieta Wójcik srebrną medalistką Mistrzostw Europy w boksie! 0

Elżbieta Wójcik srebrną medalistką Mistrzostw Europy w boksie!

2022-10-24 10:31 0 komentarzy

W decydującej fazie mistrzostw kategorii 75 kg zawodniczka z Karlina podejmowała Irlandkę Aoife O’Rourke. Finałowa batalia zakończyła się wysokim wynikiem 5:0 dla zawodniczki z Irlandii, co sprawiło, że Elżbieta Wójcik wróciła do domu

Więcej
Wiktoria Chołuj w finale Mistrzostw Świata U23 w kategorii WW 72 kg 0

Wiktoria Chołuj w finale Mistrzostw Świata U23 w kategorii WW 72 kg

2022-10-21 09:08 0 komentarzy

Nasza zawodniczka Wiktoria Chołuj awansowała do decydującej fazy i już dzisiaj powalczy o Mistrzostwo Świata U23. W półfinale w pięknym stylu pokonała reprezentantkę Japonii Sumire Niikura wygrywając na punkty 3:1. Na dosłownie kilkanaśc

Więcej
IV BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA 0

IV BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA

2022-10-06 13:57 0 komentarzy

W minioną sobotę (01.10.2022) odbył się 4 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa w którym udział wzięło 400 osób. Wydarzenie odbyło się na terenie Białogardzkiego Ośrodku Sportu i Rekreacji Sp z o o. W biegu udział brali dzieci oraz dorośli.