Lodziarnia Naturalnie i po włosku przy ul. Wojska Polskiego 4 w Białogardzie, znana mieszkańcom z pysznych i zdrowych lodów sprzedawanych w poprzednich sezonach od niedawna poszerzyła ofertę!

Zapraszamy wszystkich na najlepszej jakości lody WŁOSKIE KRĘCONE, znane wszystkim lody typu FLURRY- w kubku z dodatkami różnych sosów i posypek takich jak: KITKAT, OREO czy LION!Oprócz tego w ofercie pojawiły się: pyszne mleczne owocowe i czekoladowe napoje typu SHAKE, granity o różnych smakach takie jak LEMONIADA czy GUMA BALONOWA, oraz wspaniała KAWA w typie Latte.
Dodatkowo oferujemy porcje lodów dla dzieci oraz chrupiące rurki ze smakowitym kremem!Oczywiście w ciągłej ofercie pozostają najlepsze w Białogardzie, prawdziwie naturalne i zdrowe lody gałkowe.W tym sezonie także możliwość PŁATNOŚCI KARTĄ lub BLIK!
Szczęście... nie tak trudno je znaleźć ?? Jest w Białogardzie, przy Wojska Polskiego 4, zapraszamy pod okienko i na nasze profile w sieci, gdzie umieszczamy aktualne smaki oraz pojawiać się będą ciekawe promocje.. ??

www.facebook.com/bgrd.lizarnia
www.instagram.com/bgrd.lizarniaArtykuł sponsorowany