Opieka naprzemienna (Żona-Opiekunka)

[ Dam ] Praca

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( niedz 11 lut 2018 14:05:12 )
Kontakt Wyślij wiadomość
731898300
barbara.karwowska@pmh.info.pl
Miejscowość Bydgoszcz
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


180 0

Zlecenie: od zaraz na 3 miesiące/dobry niemiecki/1300 euro

Imię i nazwisko: Karl

Adres: Osterode am Harz/Niemcy

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek:  82 lat        Wzrost:  170 cm                                 Waga:  80 kg

Senior jest po przebytym udarze, cierpi również z powodu zaburzenia snu, jest osobą niewidomą, ma początki demencji , porusza się samodzielnie na zewnątrz za pomocą wózka inwalidzkiego, stan psychiczny zaburzony, ma skłonność do zapominania, potrzebuje pomocy w toalecie . Podopiecznym aktualnie zajmuje się rodzina. Senior wymaga również wstawania w nocy ponieważ śpi niespokojnie budzi 1-2 razy czasem potrzebuje tylko wody.

Obowiązki:

Opiekunka prasuje ,ponadto wspiera podopiecznego podczas kąpieli ,higieny, pomaga w ubieraniu i rozbieraniu, kremuje seniora oraz przeprowadza drobne ćwiczenia z podopiecznym, nadzoruje w ciągu dnia. Opiekunka wymienia się opieką z żoną. Żona podopiecznego wykonuje większość obowiązków sprząta, gotuje,  robi zakupy, również opiekuje się swoim mężem

Dodatkowe informacje:

Senior mieszka z żoną w domu z ogrodem. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem z osobą łazienką z dostępem do Internetu. Przewidziany jest czas wolny dla opiekunki 2,5 godziny dziennie + umowa, pomoc koordynatora, wyżywienie, transportpokaż trasę z:
do Dworcowa 73/6 , Bydgoszcz