Opieka zamożnego seniora w Babenhausen

[ Dam ] Praca

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( niedz 01 paz 2017 11:09:05 )
Kontakt Wyślij wiadomość
22 631 11 55
rekrutacja@wincklerpersonal.pl
Miejscowość Babenhausen
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


148 0

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. już od 5 lat wspiera rekrutacje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej.

Jeżeli jesteś ciepłą, cierpliwą oraz empatyczną osobą, znasz język niemiecki oraz opiekowałeś/aś się już osobami starszymi już teraz zgłoś się do nas!

 

Opieka zamożnego seniora w Babenhausen niedaleko Frankfurt am Main od 14 września!

Miejsce pracy: Babenhausen

Termin rozpoczęcia: od 14.09.2017

Polecamy nasze zlecenie w Babenhausen dla opiekunki. Senior mieszka w dużym domu z ogrodem i basenem. Jego żona zmarła w tym roku kilka miesięcy temu. Pan ma 68 lata (178 cm, 76 kg) i choruje na parkinsona i zwężenie kanału kręgowego, po domu porusza się jeszcze w miarę sam o lasce, ale czasem potrzebuje wsparcia i pomocy przy poruszaniu (w zależności od dnia i aktualnego samopoczucia). Na wyjścia z domu jest do dyspozycji wózek inwalidzki. Senior jest osobą świadomą i komunikatywną, niestety już ograniczoną w wielu czynnościach przez chorobę, czasem może mówić mniej wyraźnie. Pan korzysta z pomocy rehabilitanta. Na tygodniu przychodzi do niego Pflegedienst, który go kąpie i balsamuje po kąpieli. Podopieczny potrzebuje ze strony opiekunki wsparcia w codziennych czynnościach: ubranie, rozebranie, przygotowanie posiłków, prowadzenie domu, zrobienie prania, zrobienie zakupów, pilnowanie podania leków. W domu są dwa koty, którym i też trzeba się zająć. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny apartament z telewizorem i oddzielną łazienką, jest też internet. 

Na miejscu jest już nasza opiekunka, która na spokojnie wprowadzi nową panią w obowiązki.

Serdecznie zachęcamy do aplikacji! 

 

Co jest dla nas ważne?

Znasz język niemiecki na poziomie dobrym lub komunikatywnym i nie boisz się rozmawiać.

Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi. 

Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować. 

Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.

Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.

Chcesz wyjechać na przynajmniej 2 miesiące.

Co proponujemy?

Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie z polską firmą wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu. 

Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.

Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.

Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 1000 do 1300 Euro, ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z innych naszych bonusów: +50 Euro za pracę w dniu urodzin/ +50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie/ +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta/ + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem/ +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej/  +50 Euro za dzień świąteczny. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)

Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach!

 

Skontaktuj się z nami!

 Zadzwoń do Nas: Opieka seniorów w Niemczech: (22) 631 11 55 

Napisz E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl
Wyślij wiadomość SMS na nr: 532 998 529 ODDZWONIMY!

Nasze biuro mieści się w 00-658 Warszawa, ul. Lwowska 6/7.

 


pokaż trasę z:
do , Babenhausen