Firma Fluiconnecto od lat oferuje szereg kompleksowych usług, które pozwalają klientom oszczędzić czas i pieniądze, mając pewność, że rozwiązania i produkty związane z kategoria jaką jest hydraulika siłowa,  spełnią ich oczekiwania. To istotne w czasach, kiedy profesjonalizm i dobry kontakt ze współpracownikiem są wyznacznikiem standardu usług i ich jakości.


Profesjonalne usługi i jakość wykonania

Oferujemy usługi serwisowe, które usprawniają pracę naszych klientów. Wśród nich znajduje się przede wszystkim zakuwanie węży i przewodów hydraulicznych przemysłowych, klimatyzacyjnych i pneumatycznych. Sprawna obsługa, jaką gwarantujemy, wynika z posiadania dużej liczby oddziałów. W każdym z nich nasi klienci znajdą dobre przewody hydrauliczne i kupią renomowane produkty hydrauliki siłowej, pneumatyki itp.

Wiedząc jak ważna jest nieprzerwana praca u naszych klientów oferujemy też utrzymanie układów hydraulicznych w maszynach produkcyjnych na miejscu. Na co dzień znakujemy przewody hydrauliczne, co sprzyja znalezieniu zamienników i ewidencji części w naszym systemie.


Szeroki zakres usług firmy

Dzięki temu, że w jednym miejscu posiadamy szereg usług nasi klienci mają pewność, że znajdą wszystko, co niezbędne. To znaczne usprawnienie i skrócenie czasu, który ma tak istotne znaczenie dla każdego przedsiębiorcy.

Posiadamy różnorodne grupy produktowe i usługi związane z regeneracją i produkcja siłowników hydraulicznych. Zajmujemy się również projektowaniem, produkcją i naprawą zasilaczy hydraulicznych oraz tworzeniem nowych zasilaczy hydraulicznych w oparciu o projekt klientów. Oferujemy serwis olejowy i produkty na pierwszy montaż dla producentów danego sprzętu. Na swoim magazynie dajemy klientowi dostęp i kontrolę do ważnych części.

Odwiedź stronę Fluiconnecto - https://www.fluiconnecto.pl/pl/

Usługi na wysokim poziomie i efektywna współpraca z klientem

Jako nowoczesna firma, rozumiejąca potrzeby klientów i wychodząca im na przeciw wiemy jak ważna jest dobra współpraca i wzajemne zrozumienie swoich oczekiwań. Daje to możliwość efektywnej pomocy w każdej sytuacji, kiedy pojawia się problem.

Dajemy gwarancję rzetelności na etapie współpracy. Doradzamy, dobieramy produkty, w tym także zamienniki i projektujemy układy hydrauliczne. Posiadamy ekipy serwisowe i oferujemy mobilny i wygodny serwis wraz z utrzymaniem ruchu. Ponadto nieustannie zwiększamy sieć oddziałów, w tym także mobilnych.

 

 

Jako profesjonaliści w każdym zakresie oferujemy części wprost od producenta. Jesteśmy częścią grupy Manuli Rubber Industries (MRI) i pomijamy dystrybucję na etapie dotarcia produktu do klienta.