Praca Mechanik

[ Dam ] Praca

Wygasa 5 dni ( śr 26 czer 2019 10:14:39 )
Kontakt Wyślij wiadomość
668 884 156
praca@polmlek.com
Miejscowość Białogard (Zachodniopomorskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika

71 0

Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

Mechanik

(miejsce pracy: Gościno)

Zakres obowiązków/ Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w dziale technicznym w firmie produkcyjnej
  • Samodzielność, dokładność , systematyczność
  • Naprawa wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń mechanicznych oraz ich części składowych
  • Konserwacja i regulacja urządzeń przemysłowych
  • Montaż i demontaż części i zespołów urządzeń

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie jakościowe + premie motywacyjne + dodatek za niepalenie
  • Pełne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Systemy motywacyjne (konkursy z nagrodami pieniężnymi)
  • Pakiet socjalny (bony, paczki dla dzieci, darmowy dostęp do automatów z przekąskami, spotkania integracyjne, pożyczki zakładowe)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel.  668 884 156

lub adres: praca@polmlek.com

pokaż trasę z:
do Gościno, ul. Lipowa 15 , Białogard