Prywatny ośrodek terapii uzależnień - OTU

[ Dam ] Inne

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( śr 19 czer 2019 14:23:37 )
Kontakt Wyślij wiadomość
87 619 93 26
otu.pl@wp.pl
Miejscowość Stare Juchy (Warmińsko-mazurskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


360 0

OTU to ośrodek leczenia uzależnień na Mazurach, który oferuje prywatne terapie oraz możliwość leczenia bezpłatnego w ramach refundacji NFZ. Ośrodek specjalizuje się w terapii pacjentów uzależnionych od alkoholu oraz hazardu. Dzięki skutecznemu, profesjonalnemu programowi terapeutycznemu zastosowanemu w placówce, wiele osób, które zgłosiły się na odwyk, powraca z sukcesem do normalnego życia w trzeźwośći.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem, autorskie rozwiązania, pełna dyskrecja i niepowtarzalna atmosfera to znaki rozpoznawcze ośrodka odwykowego OTU, w którym pracują sami wykwalifikowani lekarze, terapeuci i pielęgniarki. Budynek ośrodka znajduje się w uroczej, małej miejscowośći Stare Juchy w woj. warmińsko-mazurskim. To ciche i spokojne miejsce z pięknymi widokami na Mazurach. 

Osoby, które interesują takie zagadnienia jak leczenie alkoholizmu czy leczenie hazardu powinno również zwrócić uwagę na oferty bezpłatnych warsztatów dostępnych na http://www.otu.pl , w których mogą uczestniczyć pacjenci wraz z rodzinami. Standardowa terapia w ośrodku trwa około sześć tygodni. Pacjenci mają możliwość dołączenia do grup motywacyjnych. OTU to także ośrodek stażowy, szkolący przyszłych terapeutów całej Polski - otrzymane wyróżnienie od Państwowej Agencji - tylko 15 ośrodków posiada taką funkcję, na 600 istniejących na terenie całego kraju.


pokaż trasę z:
do Mazurska 33 , Stare Juchy