Regionalne

Napad na stację paliw w Tychowie! 0

Napad na stację paliw w Tychowie!

2022-12-15 10:44 0 komentarzy

Kilkanaście minut przed północą na stacji paliw Orlen w Tychowie (powiat białogardzki) doszło do napadu z użyciem noża. Nieznany sprawca wszedł na stacje, sterroryzował pracownika ale ostatecznie nie zrabowano żadnej gotówki.

Więcej
Białogardzka Gala Wolontariatu 2022 0

Białogardzka Gala Wolontariatu 2022

2022-12-13 15:10 0 komentarzy

12 grudnia W Centrum Kultury i Spotkań Europejskich odbyła się Białogardzka Gala Wolontariatu. W tym roku wolontariusze zostali nagrodzeni w kategoriach: Młody Wolontariusz Roku 2022 i Wolontariusz Roku 2022.

Więcej
Potrzebna pomoc rodzinie, która straciła wszystko w pożarze w Rąbinku. 0

Potrzebna pomoc rodzinie, która straciła wszystko w pożarze w Rąbinku.

2022-12-08 10:50 0 komentarzy

Dwie rodziny straciły dach nad głową po pożarze domu w Rąbinku (gmina Rąbino, powiat świdwiński). Zniszczenia są tak ogromne, że dom nie nadaje się do zamieszkania.

Więcej
Tłumy na placu Wolności. Włączenie świątecznych iluminacji. 0

Tłumy na placu Wolności. Włączenie świątecznych iluminacji.

2022-12-07 11:02 0 komentarzy

6 grudnia na placu Wolności wspólnie z mieszkańcami zostały włączone świąteczne iluminacje na miejskiej choince, również pojawiły się ozdoby świąteczne.

Więcej
Białogardzki pedofil zatrzymany, grozi mu 12 lat więzienia. 0

Białogardzki pedofil zatrzymany, grozi mu 12 lat więzienia.

2022-12-06 12:55 0 komentarzy

32 letni mężczyzna wielokrotnie wykorzystywał seksualnie 6 letnią dziewczynkę! Jest areszt dla oprawcy! Funkcjonariusze białogardzkiej policji zatrzymali 32 letniego mężczyznę mieszkańca miasta Białogard, który miał wielokrotnie wykorzystywać seksualnie 6 letnią dziewczynkę.

Więcej
Nasi najmłodsi zawodnicy walczyli o Puchar Bałtyku w zapasach im. Mieczysława Lisa. 0

2022-12-05 11:09 0 komentarzy

3 grudnia odbył się turniej zapaśniczy zorganizowany przez Atletyczny Klub Sportowy Białogard. W memoriale upamiętniającym założyciela i pierwszego trenera AKS Białogard wzięło udział 202 zawodników.

Więcej
Złoto i srebro dla białogardzkich karateków. 0

Złoto i srebro dla białogardzkich karateków.

2022-12-01 13:01 0 komentarzy

Na zawodach karate Kyokushin Cup Szczecinek 2022, które odbyły się 19 listopada udział wzięło 268 zawodników z 15 klubów, w tym białogardzcy zawodnicy z Klubu Sportowego Karate Kyokushin w Białogardzie.

Więcej
Rafał Roch z rekordem pucharu świata. 0

Rafał Roch z rekordem pucharu świata.

2022-12-01 10:50 0 komentarzy

Rafał Roch z Białogardu ponownie sięgnął po podium, do tego dwukrotnie. Pierwsze zwycięstwo wywalczył we Wrocławiu na XLII Międzynarodowych Zawodach w Podnoszeniu Ciężarów, gdzie zdobył I miejsce w swojej kategorii, został też najlepszym zawodnikiem całych zawodów.