Regionalne

BIAŁOGARDZIANKA ZDOBYŁA MISTRZOSTWO ŚWIATA W KATEGORII JUNIOR WOMENS’S ARTISTIC FITNESS 3

2023-11-04 12:28 3 komentarzy

Fenomenalny show Oli Kubińskiej w Hiszpanii.Białogardzianka zdobyła mistrzostwo świata w kategorii Junior Women’s Artistic Fitness 21-23 Years Open,oraz złoty medal w kategorii Junior Women’s Artistic Fitness OVERALL

Więcej
Areszt dla 67 latka za usiłowanie zabójstwa 0

Areszt dla 67 latka za usiłowanie zabójstwa

2023-11-03 10:01 0 komentarzy

Grozi mu dożywocie Sąd rejonowy w Białogardzie zgodził się na trzymiesięczny areszt dla 67 latka z podbiałogardzkiego Rogowa.

2023-11-02 12:29 0 komentarzy

W Łukowie 27-28.10.2023 odbyły sę Drużynowe Wojewódzkie Mistrzostwa Polski w zawodach wzięło udział 9 województw.

Więcej
Usiłowanie zabójstwa w Rogowie pod Białogardem 0

Usiłowanie zabójstwa w Rogowie pod Białogardem

2023-10-31 10:11 0 komentarzy

Jak udało nam się ustalić na miejscu zdarzenia podczas libacji alkoholowej doszło do sprzeczki, wtedy to ojciec chwycił za nóż kuchenny i dźgnął swojego syna w klatkę piersiową. Wezwano na miejsce służby ratunkowe. Szybko pojawili się mundurowi oraz załoga pogotowia ratunkowego, która udzieliła pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie.

Więcej
WYŁĄCZ RAKA  Różowy Marsz w Białogardzie 0

WYŁĄCZ RAKA Różowy Marsz w Białogardzie

2023-10-26 13:21 0 komentarzy

W dniu 23 października uczniowie szkół ruszyli białogardzkimi ulicami, aby zwrócić uwagę Kobiet na temat profilaktyki raka piersi oraz zachęcić je do regularnego badania.

Więcej
Wypadek na drodze nr 169 między Tychowem a Borzysławiem 0

Wypadek na drodze nr 169 między Tychowem a Borzysławiem

2023-10-25 12:57 0 komentarzy

Do wypadku na drodze nr 169 między Tychowem a Borzysławiem doszło w środę kilka minut po godz. 11. Dachował tam samochód ciężarowy marki Mercedes.

Więcej
Kino oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają na wyjątkowe doświadczenie artystyczne 0

2023-10-24 11:58 0 komentarzy

Z okazji 15-lecia Kina CENTRUM w Białogardzie, Kino oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają na wyjątkowe doświadzczenie artystyczne: projekcja filmu niemego z muzyką na żywo!

Więcej
Potrącenie na przejściu dla pieszych w Białogardzie 0

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Białogardzie

2023-10-24 10:59 0 komentarzy

W poniedziałek około godziny 15:30 doszło do groźne wyglądającego potrącenia na przejściu dla pieszych przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie.