W 19. kolejce V ligi lider i główny pretendent do awansu, białogardzka Iskra, zmierzył się w Malechowie z Arkadią, rywalem od lat wysoce niewygodnym. Wyjazd okazał się połowicznie udany. Mimo paru okazji na strzelenie gola, padł bezbramkowy remis. Choć trzeba zaznaczyć, że raz piłka zatrzepotała w bramce Arkadii, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu i trafienia Piotra Pokucińskiego nie zaliczył. W trzech wiosennych meczach najskuteczniejsza ligowa drużyna, jaką jest Iskra, uzyskała dopiero 4 gole. Wszystkie zdobyte zostały w drugich 45 minutach meczu poprzedniej kolejki z Mechanikiem. Atak drużyny z Białogardu najwyraźniej się jeszcze wybudza po zimowej przerwie. W tabeli status quo. Pierwsza Iskra, drugi Lech Czaplinek z 6. punktami straty, na trzecim miejscu jest Wybrzeże Biesiekierz, które od lidera dzieli już 12 punktów. A już 12 kwietnia w meczu 20. kolejki na Stadionie Miejskim w Białogardzie Iskra podejmować będzie Wiekowiankę Wiekowo, spadkowicza z IV ligi. Początek spotkania o godz. 16.00. XIX kolejka V ligi - 6 kwietnia 2014 ARKADIA Malechowo - ISKRA Białogard 0:0 Iskra: Pończocha - Żołnierek, Suchocki, Kosmala, Ambrożewicz - Pokuciński, Łaniucha, Lewandowski M., Jackiewicz (53\' Szczepański), Jarzębski (86\' Wesołowski) - Wysocki (67\' Lisiak D.) Arkadia: Boryszewski - Ziernik, Chruszcz, Zachciał, Bieniek - Sorbian, M.Sydoruk (87\' Podhorodecki), P.Sydoruk (89\' Kuliński), Bułło - Jarzębiński (70\' Makowski), Zawolik (46\' Piórkowski) Czerwona kartka: Sorbian (Arkadia) Sędziowali: Rybarczyk, Bielecki, Myziak Źródło: www.bialogard.info