W świetle tragicznych wydarzeń, do których doszło podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku tego roku, wszelkiego rodzaju groźby kierowane pod adresem polityków są traktowane bardzo poważnie. Ich autorzy stają przed wymiarem sprawiedliwości i odpowiadają surowo za to czego się dopuścili.

Według naszych informacji, w ostatnich dniach do burmistrz Białogardu dotarła wiadomość z groźbą pozbawienia życia jej i wszystkich urzędników. Autor wiadomości poinformował, że w budynku może znajdować się bomba. Podobnej treści wiadomość dotarła do komendanta powiatowego policji w Białogardzie. On również otrzymał wiadomość z pogróżkami. To nie był jednak koniec pogróżek bo szaleniec z Białogardu wysłał również wiadomość z groźbami pozbawienia życia do premiera Polski Mateusza Morawieckiego.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić mężczyzna, który jest autorem wiadomości to 34 letni mieszkaniec Białogardu.
Rzecznik prasowy KPP Białogard sierżant Joanna Krajnik potwierdziła informacje o zatrzymaniu mężczyzny, autora fałszywych alarmów bombowych, ten obecnie przebywa w policyjnym areszcie ale dla dobra sprawy policja nie udziela więcej informacji.

W dniu jutrzejszym rozpoczną się czynności z udziałem prokuratora w stosunku do zatrzymanego. Będziemy państwa informować o jego dalszych losach.