Szukamy Opiekunki (bardzo przyjemne zlecenie)

[ Dam ] Praca

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( niedz 11 lut 2018 14:08:15 )
Kontakt Wyślij wiadomość
731898300
barbara.karwowska@pmh.info.pl
Miejscowość Bydgoszcz
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


138 0

Sachsenhein ok. Stuttgartu/Niemcy/25.01 na 2msc./prawo jazdy/1150 euro

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek: 85 lat Wzrost: 182 cm Waga: 85 kg

Samodzielny kontaktowy podopieczny. Nie ma problemów z mową ani ze słuchem. Nosi okulary. Orientacja nie jest zaburzona. Porusza się przy asekuracji rolatora. Nie wymaga transferu. Pflegedienst przychodzi, aby zakładać mu pończochy uciskowe. Korzysta samodzielnie z toalety i kontroluje czynności fizjologiczne. Ze względu na chroniczne biegunki asekuracyjnie zakładany jest na noc pampers. Podopieczny wymaga częściowego wsparcia przy kąpieli oraz przy ubieraniu rozbieraniu. Pan Schuhmacher sam się goli oraz czyściw swoją protezę zębową. Największy problem sprawia mu mycie nóg oraz stóp i w tym należałoby mu pomóc. Je i pije samodzielnie, nie ma żadnej diety. Przesypia noce (sporadycznie zdarzy mu się przebudzić).

Obowiązki:

Opiekunka wychodzi na spacer z podopiecznym. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe.

Dodatkowe informacje:

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym na wsi. Do dyspozycji samochód, którym OP może jeździć na zakupy. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem. Jest internet oraz tv. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną + umowa, pomoc koordynatora, wyżywienie, transportpokaż trasę z:
do Dworcowa 73/6 , Bydgoszcz