W zeszły weekend 23-25.10.2015 roku odbyły się dwa międzynarodowe turnieje w zapasach w stylu wolnym, w których bardzo dobrze spisali się zawodnicy AKS Białogard. Na Litwie w Kłajpedzie odbył się turniej kadetów, w którym nasz klub reprezentowało 5 zawodników. Na najwyższym stopniu na podium stanął Damian Chołuj kat 100 kg, Skrzyński Kordian wywalczył brązowy medal w kat 54 kg, natomiast Brzeziński Krystian musiał zadowolić się piątym miejscem w kat 50 kg. W turnieju walczyli także Sadowski Cezary i Osiak Maciej. Po turnieju zawodnicy AKS Białogard wraz z kadrą Polski zostali na zgrupowaniu sportowym, na którym przygotowują się do przyszłego sezonu startowego. W Rosji w okręgu Dagestan w mieście Botlih, odbył się międzynarodowy turniej im. Yusupa Abdusalamowa /Trenera Kadry Polski Seniorów/. W turnieju startowało ponad stu zawodników z 8 państw. Bardzo dobrze spisali się nasi seniorzy zdobywając 2 złote krążki i jeden srebrny. Złoto wywalczyli Bieńkowski Krzysztof w kat 57 kg, który w finale pokonał klubowego kolegę Tomasza Ogonowskiego. Drugi złoty krążek wywalczył sobie Zbigniew Baranowski w kat 86 kg. Białogardzcy seniorzy również zostali na zgrupowaniu w Dagestanie przygotowując się do Kwalifikacji Olimpijskich, które odbędą się w przyszłym roku w Brazylii.