WOŚP zagra w Białogardzie już w sobotę, 12 stycznia 2019r w studiu Skorpions.
W godz. 9:00 - 13:00 będzie można zrobić ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW bez opłat .
Wystarczy, wrzucić do PUSZKI WOŚP 25 ZŁ lub więcej a otrzyma się DWA komplety zdjęć !!!Natomiast w niedzielę 13 stycznia 2019r. 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się na hali widowiskowo-sportowej białogardzkiego Liceum Ogólnokształcącego .

Można wesprzeć zbiórkę. Organizatorzy zbierają cenne fanty, które zostaną przekazane na licytację. Można je przynosić do Biura Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15.

Koncert wspierający zbiórkę pieniędzy organizuje Centrum Kultury i Spotkań Europejskich. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 w hali widowiskowo-sportowej białogardzkiego Liceum Ogólnokształcącego.
Wystąpią białogardzcy wokaliści i tancerze. Dochód z licytacji przedmiotów i usług trafi do puszki orkiestry. Imprezę zakończy się tradycyjnie o godz. 20:00. Przy wejściu do hali można również będzie wrzucić swój datek do puszki.
Wystąpią m.in.: zespół wokalny G91 z CKiSE, tancerze Szkoły Tańca Top Toys, wokalistki i tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury, Paczya, Ania Konkel, Karolina Szary. Celem 27.
Finału WOŚP będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.