W miejscowości Krasnystaw w 02-03.10.2015 odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach stylu wolnego. Jest do grupa wiekowa do 23 lat. Na mistrzostwa pojechało aż 7 zawodników z naszego klubu. Nasi sportowcy potwierdzili, że AKS jest najlepszym klubem zapaśniczym stylu wolnego w naszym kraju zdobywając I miejsce drużynowo. Sukces zawdzięczają sześciu medalom, w tym dwóch złotych oraz jednego piątego miejsca. Wszyscy dołożyli się do klubowego zwycięstwa! Zacznijmy, od naszych Mistrzów Polski. Patryk Dublinowski w kategorii 86 kg miał 18 rywali, razem ze swoim klubowym kolegą Pawłem Dorniakiem, który wywalczył brązowy medal. Patryk stoczył podczas turnieju 4 pojedynki i ze wszystkich wyszedł jako zwycięzca zdobywając złoty medal Mistrzostw Polski. W finale pokonał zawodnika ZTA Zgierz Dawida Pepławskiego. Ogonowski Tomasz w kategorii 61 kg wygrał 3 walki i zdobył Mistrzowski tytuł. W finałowej walce wygrał z Arkadiuszem Kołodziejskim ze Śląska Milicz. Przypomnijmy, że Tomasz jest również aktualnym Mistrzem Polski Seniorów, chłopak nie schodzi z pierwszego miejsca. Dawid Takunow 65 kg to nasz brązowy medalista, w kategorii 97 kg mieliśmy trzech reprezentantów Adriana Czarneckiego, który przegrał dopiero w finale z Szymonem Janz z ZKS Koszalin zdobywając srebrny medal, Mateusza Żylińskiego, który wywalczył brązowy medal oraz Tomasza Kosmale, który zakończył rywalizację na V miejscu. ZOBACZ WIĘCEJ NA: www.aks-bialogard.pl