Przedstawiamy Państwu WYNIKI WALK GALA SPORTÓW WALKI „RUNDA 2” Białogard 24 listopad 2012 r. Godzina 19:00 Hala widowiskowo-sportowa Liceum Ogólnokształcące ul. Grunwaldzka 46 w Białogardzie Sędzia główny – Krzysztof Kułak Sędziowie punktowi – Tomasz Szczerek  Mariusz Ilin  Sławomir Żbik Walka I kat. - 82 kg- amatorska 2 x 5 minut ( + ewentualnie 3 minutowa dogrywka, przerwa między rundami 1 minuta) Adrian Dąbrowski(MIGHTY BULLS Gdynia) – Marek Woroncow (RONIN GOLD TEAM Koszalin) Zwycięstwo : Marek Woroncow – 1 runda (1 minuta 17 sek.), duszenie z za pleców Walka II kat. - 66 kg- amatorska 2 x 5 minut ( + ewentualnie 3 minutowa dogrywka, przerwa między rundami 1 minuta) Paweł Kamiński (KSW RÓŻA Karlino) – Jakub Maszczak (AKS GRAPPLING Białogard) Zwycięstwo: Jakub Maszczak – 1 runda (2 minuta 52 sek.), trójkąt nogami Walka III kat. - 93 kg 3 x 5 minut (przerwa między rundami 1 minuta) Patryk Szczepaniak (SHOOTER Konin) – Bartosz Janik (MIGHTY BULLS Gdynia) Zwycięstwo : Bartosz Janik , decyzja sędziowska Walka IV kat. - 77 kg 2 x 5 minut ( + ewentualnie 3 minutowa dogrywka, przerwa między rundami 1 minuta) Artur Bielecki (MIGHTY BULLS Gdynia) – Łukasz Bochniarz (ABSOLUTO FIGHT TEAM\\RONIN GOLD TEAM) Zwycięstwo: Artur Bielecki, decyzja sędziowska Walka V kat. - 66 kg 3 x 5 minut (przerwa między rundami 1 minuta) Krzysztof Klaczek (SHOOTER Konin) – Marcin „SAMURAJ” Kabat (LINKE GOLD TEAM Piła) Zwycięstwo: Krzysztof Klaczek Runda II (4 minuta 46 sek), duszenie z za pleców Walka VI kat. - 65 kg 2 x 5 minut ( + ewentualnie 3 minutowa dogrywka, przerwa między rundami 1 minuta) Agnieszka Sobczyk (UKS ASW JUDO Jasło) – Kamila Bałanda (AKADEMIA SARMATIA Gdańsk) Zwycięstwo: Agnieszka Sobczyk, Runda I (28 sekunda), duszenia gilotynowe Walka VII kat. - 61 kg 3 x 5 minut (przerwa między rundami 1 minuta) Aleksander Georgas (MIGHTY BULLS Gdynia) – Marcin Lasota (GRACIE BARRA Łódź) Zwycięstwo: Marcin Lasota, decyzja sędziowska Walka VIII kat. - 77 kg 3 x 5 minut (przerwa między rundami 1 minuta) Paweł Hyżewicz (ESPADON Bydgoszcz) – Artur „ZYLI” Piotrowski (RONIN GOLD TEAM Koszalin) Zwycięstwo: Artur Piotrowski, Runda I ( 1 minuta 54 sek ) , trójkąt rękami (ss)