Zatrudnimy MONTERÓW RUSZTOWAŃ – praca w Niemczech

[ Dam ] Praca

Zakońoczne
Cena 1,00 zł
Wygasa Zakończone ( pon 25 czer 2018 21:59:20 )
Kontakt Wyślij wiadomość
798 056 274
ogloszenia.pracownicybudowlani@gmail.com
Miejscowość
Wszystkie ogłoszenia użytkownika

48 0

Kim jesteśmy?

Firma świadcząca usługi w zakresie montażu rusztowań na terenie Niemiec poszukuje do swojego zespołu:

MONTERÓW RUSZTOWAŃ

Miejsce pracy:  Hamburg

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Montaż rusztowań portowych i wiszących – praca w stoczniach
  • Współpraca z Brygadami

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Znajomości rusztowań systemowych
  • Książeczki Montera Rusztowań

Co My Ci damy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
  • Nadgodziny płatne 50%
  • Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami
  • ZUS opłacony od realnych zarobków
  • Urlop 30 dni, opłacony do SOK-BAU, Kindergeld
  • Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną
  • Suchy prowiant wydawany raz w tygodniu
  • Zjazdy do domu średnio co 4 tygodnie

Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471

pokaż trasę z:
do ,