Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa Białogardzki Uniwersytet III Wieku wznawia zajęcia dla seniorów.
23 czerwca wystartują zajęcia taneczne dla słuchaczy UTW.
Białogardzki Uniwersytet III Wieku oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają seniorów z Białogardu na bezpłatne zajęcia taneczne z instruktorem tańca Romanem Filusem, dyplomowanym nauczycielem tańca, choreografem. Zapraszamy do wspólnej tanecznej zabawy.
Pierwsze spotkanie oraz zapisy chętnych do udziału w zajęciach tanecznych odbędzie się w sali kameralnej Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie (wejście od ul. Grunwaldzkiej) odbędą się 23 czerwca 2021r. (środa), o godzinie 11:00.
Kolejne spotkania odbędą się:
30 czerwca, godz. 11:00
07 lipca, godz. 11:00
14 lipca, godz. 11:00
21 lipca, godz. 11:00
28 lipca, godz. 11:00
Sierpień – przerwa wakacyjna
Zajęcia zostaną wznowione we wrześniu.
Białogardzki Uniwersytet III Wieku - spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA w ramach projektu „Uniwersytet III Wieku” dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Białogard. Spotkania odbywają się w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, które jest ich współorganizatorem. Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.