KONFERENCJA PRASOWA GALI DWM FIGHT NIGHT BIAŁOGARD

To mega wydarzenie, na które czekało wiele osób! Gala DWM Fight Night zbliża się wielkimi krokami. Na konferencji prasowej, która odbyła się w białogardzkim Domu Kultury organizator tego wydarzenia odsłonił pierwsze karty. Szykuje się sporo niespodzianek ale już dziś wiadomo, że w oktagonie zobaczymy aż 10 pojedynków. Dziewięć w formule MMA oraz jeden w boksie, powiedział nam Dawid Walasek, organizator gali.

Wydarzenie odbędzie się już 23 września w hali widowiskowo sportowej Liceum Ogólnokształcącego im Bogusława X w Białogardzie. W klatce zawalczą między innymi białogardzcy fighterzy Dawid Romański, Artur Piotrowski, Krzysztof Sowa, Adrian Wieliczko, pojawią się również debiutujący zawodnicy.

Prowadzący konferencje Mateusz "Tarzan" Leśniak zdradził nam, że na gali zobaczymy kilka znanych osób ze świata freak fight. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Mateusz Borek.

Już niebawem kolejna porcja informacji związanych z Galą DWM Fight Night.

Bilety już dziś można kupić na
https://www.biletomat.pl/bilety/dwm-fight-night-bialogard-14119/?fbclid=IwAR0JZBm_V-NjvIUmI3v3PgA9wy_j_AjvTfR6NQdXHLCFqwpjdi314KdPMxc

Foto i Autor Grzegorz Galant Głos Koszaliński