Kultura i Sport

Złoty medal mistrzostw Europy dla Białogardzianki! 0

Złoty medal mistrzostw Europy dla Białogardzianki!

2021-05-21 21:00 0 komentarzy

Zwycięstwo w mistrzostwach Europy dla zawodniczki klubu AKS Białogard - Wiktorii Chołuj!

Więcej
II Kołobrzeski Turniej Umi No Shinju - Morska Perła.  0

II Kołobrzeski Turniej Umi No Shinju - Morska Perła.

2021-05-12 17:16 0 komentarzy

W sobotę 08.05.2021r. Obył się II Kołobrzeski Turniej Umi No Shinju - Morska Perła zorganizowany przez klub Kyokushin Karate Kołobrzeg BUNTAI.

Więcej
Srebro Mistrzostw Europy dla białogardzianina 0

Srebro Mistrzostw Europy dla białogardzianina

2021-04-20 21:42 0 komentarzy

Ogromny sukces Krzysztofa Bieńkowskiego - Białogardzki zapaśnik z AKS Białogard srebrnym medalistą Mistrzostw Europy w kategorii 65kg.

Więcej
I Białogardzki turniej pływacki  - ZDJĘCIA - FILMY 0

I Białogardzki turniej pływacki - ZDJĘCIA - FILMY

2021-03-20 12:09 0 komentarzy

W piątek, 19 marca odbył się w Białogardzie pierwszy turniej pływacki. Całe wydarzenie było pełne pozytywnej energii i uśmiechów uczestników. Wszystkim biorącym udział gratulujemy determinacji i świetnych wyników. Turn

Więcej
Kolejne sukcesy zawodniczek AKS Białogard 0

Kolejne sukcesy zawodniczek AKS Białogard

2021-02-16 03:15 0 komentarzy

13.02 odbył się w Poznaniu Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet. AKS Białogard reprezentowały Wiktoria Chołuj i Julia Nowicka. Obie dziewczyny wywalczyły sobie 3-cie miejsce na podium. Zawodniczki stoczyły kolejno trzy i cztery pojed

Więcej
SREBRNY MEDAL DLA ZBIGNIEWA BARANOWSKIEGO! 0

SREBRNY MEDAL DLA ZBIGNIEWA BARANOWSKIEGO!

2020-12-23 13:53 0 komentarzy

Mieszkaniec Białogardu Zbigniew Baranowski stanął na podium ostatniego dnia imprezy w Belgradzie. Polak zajął drugie miejsce w zapaśniczym Pucharze Świata w stylu wolnym. W finale Polak przegrał z Daurem Kuruglijewem (1:5).

Więcej
II Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa 0

II Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa

2020-10-05 16:28 0 komentarzy

Dnia 3 października miało miejsce niezwykłe wydarzenie sportowe - II Białogardzki Bieg Gryfa.Uczestnicy biegu mieli do pokonania 5 i 10 km trasy,  na której czekały na nich najróżniejsze przeszkody.Wydarzenie zainteresowało nie

Więcej
Emeryt? Turysta - Król Życia - wykład w ramach UTW 0

Emeryt? Turysta - Król Życia - wykład w ramach UTW

2020-09-21 16:00 0 komentarzy

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Fabryka zapraszają na zajęcia w ramach Uniwersytetu III Wieku. 5 listopada 2020r.; godzina 16:00 (sala kameralna CKiSE, wejście od ul. Grunw

Więcej
15 -lecie UNII 0

15 -lecie UNII

2020-08-30 10:00 0 komentarzy

Impreza odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia na stadionie miejskim im. Henryka Młynarczyka w Białogardzie. W programie: 10:00 - rozpoczęcie obchodów 10:30 - mecz trampkarzy z juniorami 13:00 - mecz rodziców z dz

Więcej
NOWE HORYZONTY w Kinie Centrum 0

NOWE HORYZONTY w Kinie Centrum

2020-08-01 10:00 0 komentarzy

Na srebrnym ekranie białogardzkiego Kina Centrum pokazane zostaną trzy wyjątkowe tytuły z największego wydarzenia filmowego w Polsce.Piątek| 31 lipca | godz. 19:3