W piątek w Karlinie odbyła się pierwsza tego typu Gala Boksu \"Róża Boxing SHOW\".

Więcej
Udany weekend białogardzkich zapaśników. 0

Udany weekend białogardzkich zapaśników.

2015-10-28 09:40 0 komentarzy

W zeszły weekend 23-25.10.2015 roku odbyły się dwa międzynarodowe turnieje w zapasach w stylu wolnym, w których bardzo dobrze spisali się zawodnicy AKS Białogard.

Więcej
Worek medali zapaśników AKS Białogard 0

Worek medali zapaśników AKS Białogard

2015-10-05 14:45 0 komentarzy

W miejscowości Krasnystaw w 02-03.10.2015 odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach stylu wolnego.

Więcej
50 lat Gryfa Dobrowo 0

50 lat Gryfa Dobrowo

2015-10-04 05:05 0 komentarzy

Swoich okrągłych bo aż 50 urodzin doczekał się klub LZS \"GRYF\" DOBROWO.

Więcej
Pracowite wakacje naszych Białogardzkich Zapaśników. 0

Pracowite wakacje naszych Białogardzkich Zapaśników.

2015-09-11 10:25 0 komentarzy

Podczas wakacji troje naszych młodych zawodników reprezentowało nasz kraj na Mistrzostwach Europy i Świata Kadetów.

Więcej
Zbyszek Baranowski brązowy na turnieju Ali Aliyeva w Machaczkale 0

Zbyszek Baranowski brązowy na turnieju Ali Aliyeva w Machaczkale

2015-07-09 10:42 0 komentarzy

Zbyszek Baranowski, zawodnik klubu AKS Białogard walcząc na międzynarodowym turnieju w Machaczkale (kolebce zapasów stylu wolnego) wywalczył brązowy medal w kategorii do 84 kilogramów.

Więcej
Zawodnicy Białogardu powołani do reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy Kadetów i Kadetek 0

2015-06-25 09:52 0 komentarzy

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy i zawodniczki z województwa zachodniopomorskiego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet, która odbyła się w miniony weekend w Solcu Kujawskim.

Więcej
Medale na Igrzyskach w Baku 0

Medale na Igrzyskach w Baku

2015-06-19 19:59 0 komentarzy

W ostatni dzień zapaśniczych zmagań na Igrzyskach Europejskich w Baku polscy wolniacy zdobyli dwa medale. GADZHIEV Magomedmurad wywalczył srebro w kategorii do 70kg, a Radek Marcinkiewicz brąz w kategorii 86 kilogramów.

Więcej
Walka o złoto 0

Walka o złoto

2015-06-18 11:17 0 komentarzy

Dziś około godziny 16:30 w Baku białogardzianin Magomedmurad Gadzhiev, rozpocznie walkę o złoty medal, w zapasach w stylu wolnym (70kg), jego przeciwnikiem będzie Rosjanin Magomedrasul Gazimagomedov.