Musical Babies Angielski dla dzieci

(brak opinii)
Szkolnictwo Wyślij wiadomość Poleć znajomym

  Adres

Plac Wolności 1
78-200 Białogard
woj. Zachodniopomorskie

  Kontakt

Tel 500 002 793
Mail: [email protected] Pokaż
www: www.musicalbabies.pl

Opis

MUSICAL BABIES KAMILLA OSIECKA-KARCZEWSKA


Siedziba firmy mieści się w budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie na III piętrze (w budynku jest winda, więc nie ma problemu wejścia na górę dla opiekunów przychodzących z maluchami w wózku).


Musical Babies to zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim z opiekunem dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat. Zajęcia prowadzone są w 3 grupach wiekowych i trwają 30 minut dla dzieci najmłodszych- do roku oraz 40 minut dla dzieci w pozostałych grupach. Po zajęciach dzieci mają okazję do wspólnej zabawy, a opiekunowie do pogawędki.


Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy a rytmem, muzyką klasyczna i ruch. Dzieci poznają proste słowa i zwroty angielskie za pomocą rymowanek i piosenek angielskich, stopniowo włączając się w śpiewanie samych piosenek i mówienie rymowanek wraz z pokazywaniem określonych czynności. Osłuchują się z naturalnym językiem angielskim, co pomoże w późniejszej nauce języka np. w przedszkolu. Przede wszystkim mają okazję do obcowania z prawidłowymi wzorcami wymowy angielski, co jest niezwykle istotne w nabyciu dobrej wymowy. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i na ich etapy składa się śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą i rodziców przy równoczesnym wykonywaniu określonych często zabawnych czynności przez dzieci, ćwiczenia wykształcające poczucie rytmu, zabawy ruchowe oraz taniec do muzyki ludowej i etnicznej.


PROGRAM NAUKI ANGIELSKIEGO DLA DZIECI OD 6 MIESIĄCA ŻYCIA DO LAT 6Istotną rolę spełniają wszelakie pomoce wizualne i dydaktyczne obrazujące słownictwo używane w piosenkach. Ważnym elementem zajęć, w szczególności w najmłodszych grupach jest zachowanie określonej rutyny, dzięki której dzieci czują się bezpieczne i są świadome następowania po sobie każdego z etapów zajęć.

Autorką programu jest Anna Rattenbury z zawodu filolog angielski i kulturoznawca. Pierwsze zajęcia odbyli się w Warszawie w 2003roku. Szybko zyskał ogromna popularność wśród dzieci i rodziców. Od 2005 roku prowadzone SA zajęcia dla starszych dzieci English Musical Babies w 3 grupach wiekowych od 3 do 6 lat.

Wszystkie piosenki i rymowanki używane podczas zajęć nagrane są na płytach CD wraz z dołączonymi książeczkami z tekstami piosenek. Poprzez słuchanie tych piosenek dodatkowo w domu dzieci utrwalają poznane słowa, zwroty i cale teksty.


Istnieje możliwość skorzystanie z bezpłatnych zajęć próbnych w dogodnej dla Państwa godzinie. Od stycznia rozpoczynają się zapisy do nowych grup wraz z promocja przy zapisie dla pierwszych 10 osób materiały tj. CD i książeczka 50% taniej.


!!!ZAPRASZAMY DO NAUKI ANGIELSKIEGO JUŻ TERAZ!!!

 

1548

Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię

Aby dodać opinię musisz być zalogowany.