Białogardzcy bracia, Kamil i Hubert Gollan, dołączyli do projektu #Rehawojownicy, inicjatywy "Fundacji Espero - Nadzieja dla Dzieci", mającej na celu zbieranie środków na leczenie i rehabilitację dzieci cierpiących na przewlekłe choroby. To wyjątkowa zbiórka, która ukrywa się pod płaszczykiem masowych zbiórek. Dzięki intensywnej terapii i kosztownej rehabilitacji te dzieci mają szansę na życie bez bólu i cierpienia. W ramach wsparcia dla tej godnej inicjatywy, organizowany jest specjalny bieg charytatywny.

 

Bieg odbędzie się w formie wirtualnego wydarzenia, trwającego od 1 do 4 czerwca 2023 roku. Uczestnicy będą mieli możliwość wyboru dystansu: 5 km lub 10 km, a dla dzieci przewidziane są odrębne trasy: 400 m lub 1000 m. Aby wziąć udział w akcji, należy zgłosić się poprzez formularz dostępny na stronie https://dostartu.pl/wirtualny-charytatywny-bieg-dla-dzieci-w-dzien-dziecka-v9244 oraz wpłacić opłatę startową na konto UKS Diament w Godowie. Opłata wynosi 50 zł dla dorosłych i 40 zł dla dzieci. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, zawierający odlewany medal oraz koszt wysyłki.

 

Niezależnie od miejsca zamieszkania, bieg lub marsz można odbyć w dowolnym miejscu na świecie. Celem tego wydarzenia jest nie tylko aktywny wypoczynek, ale przede wszystkim pomoc podopiecznym Fundacji Espero - #Rehawojownikom. Kamil i Hubert Gollan, jako podopieczni fundacji, potrzebują specjalistycznej opieki i rehabilitacji. Ich leczenie jest kosztowne, dlatego dołączając do wirtualnego biegu dla #Rehawojowników, każdy może wesprzeć tę niezwykle trudną walkę dwóch dzielnych braci.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym biegu charytatywnym i dołączenia do walki o lepszą przyszłość Kamila i Huberta - #Rehawojowników. Szczegółowe informacje dotyczące zbiórki #Rehawojowników znajdują się na stronie www.nadziejadladzieci.pl/rehawojownicy.
Grupa #rehawojowników na Facebooku „Rehawojownicy w pogoni za lepszym jutrem”
Przyłączmy się do tego wspaniałego biegu na rzecz dzieci w potrzebie!