Już 18 i 19 września przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Placu Stanisława Wyspiańskiego zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 

Lato zmierza ku końcowi, ale daleka od zakończenia jest podróż food trucków po Polsce. Trafią i do Białogardu, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony, gruzińskie pierogi czy węgierskie langosze. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Jak przy każdej edycji wydarzenia organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowym menu znajdą się hiszpańskie churrosy w towarzystwie słodkich dodatków.

 Wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/149739937160532


Co?  I Festiwal Smaków Food Trucków w Białogardzie

Gdzie? Plac Stanisława Wyspiańskiego

Kiedy? 18 i 19 września w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:
Miasto Białogard

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich

Browar Amber