Od 25 do 27 kwietnia w Solcu Kujawskim odbywały się Mistrzostwa Polski seniorów w zapasach. Po raz pierwszy w historii mistrzostwa przeprowadzono jednocześnie w trzech grupach: mężczyzn w stylu wolnym i klasycznym oraz kobiet. AKS Białogard w klasyfikacji drużynowej zdobył 1. miejsce /232 pkt/, przed Grunwaldem Poznań /171 pkt/ i ZTA Zgierz /164 pkt/. Zawodnicy białogardzkiego klubu zdobyli łącznie pięć medali: trzy złote, srebrny i brązowy. Złoto wywalczyli: Krzysztof Bieńkowski, kat. 65 kg Zbigniew Baranowski, kat. 97 kg Kamil Skaskiewicz, kat. 125 kg Srebro: Radosław Dublinowski, kat. 125 kg Brąz: Patryk Dublinowski, kat. 86 kg Ponadto piąte miejsce zajął Dawid Takunow, kat. 65 kg, a ósme - Adam Czarnecki, kat. 97 kg. Źródło: www.bialogard.info