9 lutego w hali Szkoły Podstawowej Nr 5 odbyło się uroczyste zakończenie 13 edycji Białogardzkiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W ciągu dwóch miesięcy o najwyższe laury rywalizowało 15 zespołów z Białogardu, powiatu białogardzkiego, a nawet z Koszalina. Na parkiecie wystąpiło łącznie 216 zawodników. Rozegranych zostało 105 spotkań, w których strzelono 867 bramek, co daje średnią 8,2 gola na mecz. Mistrzem BHLPN w sezonie 2013/2014 został Sztorm Chłopy, który obronił tytuł sprzed roku. Wicemistrzostwo wywalczyła drużyna Mimar, natomiast 3 miejsce przypadło zespołowi Jadzia Team. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek wybrany został Marcin Chyła (Sztorm Chłopy). Najlepszy strzelcem został Mariusz Szczepański (Mimar). Najlepszym bramkarzem wybrano Mateusza Brzezińskiego (LZS Pogoda Nasutowo). Tytułem najlepszego młodego zawodnika (do 20 lat) uhonorowano Roberta Kozińskiego (Jadzia Team). Puchar Fair Play otrzymała drużyna Grubas Team. Specjalną nagrodę dla najlepszej drużyny zrzeszonej w LZS, ufundowaną przez Jana Kaleję, otrzymała drużyna LZS Pogoda Nasutowo. Dekoracji najlepszych drużyn i zawodników dokonał burmistrz Białogardu Krzysztof Bagiński oraz zastępca burmistrza Małgorzata Stachowiak. Po uroczystej dekoracji odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Białogardu, tradycyjnie kończący każdy sezon Białogardzkiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W turnieju wzięło udział 8 najlepszych zespołów ligi, a puchar wywalczyli Cieniasy. Wyniki turnieju: ćwierćfinały Sztorm Chłopy – Jadzia Team 0:2 Lewski Team – Grubas Team 0:0, karne 4:4 Dream Team – LZS Pogoda Nasutowo 2:2, karne 2:0 Mimar – Cieniasy 2:2, karne 2:3 półfinały Jadzia Team – Lewski Team 0:2 Dream Team – Cieniasy 1:3 finał Lewski Team – Cieniasy 1:2 Źródło: www.bialogard.info