Brązowy medal Mistrzostw Europy w zapasach dla Zbigniewa Baranowskiego

Startujący w kategorii 97 kg Zbigniew Baranowski (AKS Białogard)  zdobył brązowy medal zapaśniczych mistrzostw Europy w stylu wolnym w Budapeszcie, pokonują w decydującej walce Gruzina Elizbara Odikadze 4:2 .
Zbigniew Baranowski w drodze do pojedynku o brązowy krążek pokonał w kwalifikacjach Hiszpana Alejandro Canadę Pancorbo 10:0, w ćwierćfinale Mołdawianina Radu Leftera także 10:0, by później przegrać w 1/2 finału z późniejszym triumfatorem Magomedowem 4:6.

Niestety swój pojedynek o trzecie miejsce przegrał we wtorek w wadze 65 kg jego kolega klubowy Krzysztof Bieńkowski. Polak uległ Albańczykowi Islamowi Dudaievowi 0:5 i zajął piąte miejsce.

Relacja z walki o brązowy medal Zbigniewa Baranowskiego.

Relacja z walki o brązowy medal Krzysztofa Bieńkowskiego.

2022-03-30 11:01 2436