II Białogardzkie Seminarium Sztuki Walki i Samoobrony

W dniach 16 - 18 lutego białogardzkie centrum sportowe stało się areną dla pasjonatów karate i sztuk walki. II Białogardzkie Seminarium Sztuki Walki i Samoobrony, zorganizowane przez Klub Sportowy Karate Kyokushin, przyciągnęło uwagę nie tylko miejscowych miłośników sztuk walki, ale także karateków z Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Karate.

Wydarzenie, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, było nie tylko doskonałą okazją do doskonalenia technik karate, ale również skutecznego sposobu na naukę samoobrony w realistycznych sytuacjach zagrożenia. Program seminarium skupiał się przede wszystkim na praktycznych ćwiczeniach, umożliwiających uczestnikom rozwijanie swoich umiejętności w kontekście rzeczywistych sytuacji konfliktowych.

Nie sposób nie podkreślić roli Klubu Sportowego Karate Kyokushin w organizacji tego wydarzenia. To dzięki ich zaangażowaniu i pasji do sztuk walki, białogardzcy mieszkańcy mogli uczestniczyć w wyjątkowym seminarium, które nie tylko rozwija umiejętności fizyczne, ale także buduje pewność siebie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Źródła:

Fb: Emilia Bury - Burmistrz Miasta Białogard, Miasto Białogard