Pierwsze miejsce zapaśników z AKS Białogard w klasyfikacji drużynowej I Pucharu Polski Seniorów. W Osielsku mieście leżącym obok Bydgoszczy odbył się 21-22.01.2011 roku I Puchar Polski Seniorów w zapasach stylu wolnego. Wyśmienita postawa białogardzkich zapaśników już na początku roku zaskoczyła wszystkich. Prawdą jest, że AKS Białogard od wielu lat jest czołowym klubem zapaśniczym w naszym kraju, ale nigdy wcześniej nie zdobył pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej na ogólnopolskim turnieju seniorów. Wspomnieć należy, że w zawodach wzięło udział 25 klubów z całej Polski. Wspaniałe walki naszych wojowników pozwoliły zdobyć aż siedem medali! Dwa złote, jeden srebrny oraz cztery brązowe. Pierwsze miejsca padły łupem braci Bieńkowskich Adama i Krzyśka. Adam nie miał sobie równych w kat. do 55kg, natomiast Krzysiek nie przegrał żadnej walki w wyższej kat. do 60kg. Dwóch braci i dwa złote medale! W kategorii wagowej do 84kg bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy, którzy uczą się jeszcze w ZSP w Białogardzie. Zbyszek Baranowski i Patryk Dublinowski zajęli trzecie miejsca. Podobna sytuacja miała miejsce w kategorii do 96 kg, tam również dwóch zawodników z Białogardu zajęło dwa trzecie miejsca, a byli to Mariusz Ordak i Łukasz Dublinowski. Ostatni siódmy medal o srebrnym kolorze trafił na szyję Radosława Dublinowskiego, który zmagał się ze swoimi przeciwnikami w kat. wagowej do 120kg. Po raz pierwszy w długiej historii klubu AKS Białogard zdarzyła się sytuacja, że trzy medale na jednym turnieju zdobyli trzej bracia! Do pierwszego miejsca drużynowego przyczynili się również inni zawodnicy, którzy nie zdobyli medali, ale godnie reprezentowali klub i nasze miasto. Byli to: Adam Woźniak (5 miejsce, kat. 60kg), Paweł Dorniak (10 miejsce, kat. 66kg), Patryk Woźniak (7 miejsce, kat. 84kg), Tomasz Anuszkiewicz (5 miejsce, kat. 96kg). Tak dobry start na samym początku roku do wspaniała prognoza na cały nadchodzący rok. Pozostaje mieć nadzieję na utrzymanie wysokiej formy naszych zawodników, aby mogli godnie reprezentować swój klub i nasze miasto. Nie wątpliwie dobra dyspozycja okupiona jest ciężką pracą zapaśników i trenerów, a na przygotowania i liczne wyjazdy potrzebne są fundusze, dlatego zwracamy się również do wszystkich przyjaciół sportu o wsparcie finansowe dla zawodników klubu AKS Białogard.