Tragiczny Wypadek na Drodze Wojewódzkiej 112 w Gościnku Dziś rano, około godziny 6, na drodze wojewódzkiej 112 w miejscowości Gościnko w gminie Karlino doszło do tragicznego wypadku drogowego.
W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy:
samochód osobowy marki Lexus oraz samochód ciężarowy.
Przebieg Wypadku Z pierwszych ustaleń wynika, że samochód osobowy, jadący w kierunku Koszalina, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. W wyniku kolizji samochód osobowy natychmiast stanął w płomieniach. Zakleszczone w nim dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.
Akcja Służb Ratunkowych Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się służby ratunkowe: policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Funkcjonariusze policji, działając pod nadzorem prokuratora, prowadzą dochodzenie mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.
Droga wojewódzka 112 jest obecnie zablokowana, a ruch pojazdów kierowany jest na objazdy przez miejscowość Domacyno. Stan Kierowcy Samochodu Ciężarowego 52-letni kierowca samochodu ciężarowego, który brał udział w zdarzeniu, był trzeźwy i nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Został przewieziony do szpitala na kontrolne badania. Informację tę potwierdziła rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, aspirant Kinga Plucińska-Gudełajska.
Trwa Śledztwo Policjanci wciąż pracują na miejscu wypadku, starając się ustalić, dlaczego kierowca Lexusa zjechał na przeciwny pas ruchu. Dochodzenie prowadzone jest pod nadzorem prokuratora, a wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia są skrupulatnie analizowane. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby uniknąć podobnych tragedii.

źródło: facebook KP PSP Białogard