Podczas 6. Małego Memoriału Ireny Szewińskiej zawodniczki Klubu Lekkoatletycznego Iskra Białogard osiągnęły znakomite rezultaty, zdobywając trzy miejsca na podium. - W biegu na 300 m przez płotki w kategorii U16, Zofia Szyderska zajęła pierwsze miejsce z czasem 47,03 s, co jest obecnie siódmym wynikiem w kraju. - W biegu na 600 m w kategorii U16, Nikola Żórawska zdobyła srebrny medal z czasem 1:48,12. - W biegu na 100 m w kategorii U14, Lena Brundo wywalczyła brązowy medal, uzyskując czas 13,31 s. Dodatkowe wyniki: - Karina Kwak w biegu na 100 m osiągnęła czas 13,12 s SB, a Lena Karut 15,05 s PB. - Natalia Baran w biegu na 300 m przez płotki uzyskała czas 53,15 s, zajmując 4. miejsce. - W skoku w dal Karina Kwak uzyskała 5,01 m SB, co dało jej 4. miejsce, Magdalena Miszczak osiągnęła 4,68 m, Lena Brundo 4,05 m, a Lena Karut 3,90 m PB. Dodatkowo, 1 czerwca w Ustce, podczas Mityngu Kwalifikacyjnego POMOZLA, seniorka Lucyna Łoś, po dwuletniej przerwie, powróciła na bieżnię i zwyciężyła w biegu na 100 m z wynikiem 12,36 s. źródło: Miasto Białogard