Sukcesy sportowe naszych zawodników zawsze wzbudzają ogromne emocje i dumę w społeczności lokalnej. Tym razem to Wiktorii Chołuj, reprezentującej Atletyczny Klub Sportowy Białogard w zapasach stylu wolnego, przyświecał cel zdobycia medalu na Mistrzostwach Europy w Bukareszcie. I udało się!

W ramach Mistrzostw Europy w zapasach stylu wolnego, Wiktorii Chołuj udało się wywalczyć półfinał turnieju, co już samo w sobie stanowi ogromny sukces. Jej determinacja, ciężka praca i talent zaowocowały miejscem na podium, zdobywając brązowy medal.

Atletyczny Klub Sportowy Białogard może być niezmiernie dumny ze swojej zawodniczki, która nie tylko reprezentuje klub na arenie międzynarodowej, ale także przynosi mu tak ważne wyróżnienie. To dowód na wysoki poziom sportowy klubu oraz na ciężką pracę, jaką podejmują zarówno zawodnicy, jak i trenerzy.

Jesteśmy pewni, że to dopiero początek wielkiej kariery sportowej Wiktorii, a kolejne sukcesy będą jeszcze bardziej spektakularne. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia na arenie międzynarodowej!

Źródła:

Fb: Powiat Białogardzki, Miasto Białogard, Emilia Bury – Burmistrz Miasta Białogard