1. VI Międzykontynentalny Turniej w zapasach w stylu wolnym. "Złoto i brąz dla AKS Białogard." Po raz kolejny bardzo dobrze spisali się zawodnicy AKS Białogard. Podopieczni Cezarego Jastreba, którzy wywalczyli dwa medale podczas VI Międzykontynentalnego Turnieju w zapasach w stylu wolnym, który odbył się w zeszły weekend w Chasawjurcie w Rosji. W imprezeie brało udział ponad dwustu zawodników z 23 krajów. Zawodnik Gadziev Magomedmurad, który od roku reprezentuje AKS Białogard, a od miesiąca nasz kraj po tym jak otrzymał obywatelstwo polskie wywalczył złoty medal w kategorii wagowej do 70 kg. W drodze do zwycięstwa pokonał medalistów Mistrzostwa Świata i Europy. W swoim dorobku ma tytuł Mistrza Świata Juniorów oraz v-ce Mistrza Europy Seniorów. Brązowy medal w kategorii do 86 kg wywalczył Zbigniew Baranowski, który między innymi wygrał z brązowym medalistą tegorocznych Mistrzostw Świata Seniorów. Dla przypomnienia Baranowski w swoje karierze sportowej wywalczył brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów. Nasz kraj reprezentowali także inni zawodnicy AKS, Kamil Skaskiewicz w kategorii wagowej do 125 kg zajął VII miejsce, natomiast Krzysztof Bieńkowski przegrał pierwszą walkę i niestety odpadł z Turnieju. Zdaniem trenera Kadry Narodowej Yusupa Abdusalamowa był to udany start i jest zadowolony ze startu w turnieju. Aktualnie Kadra zapaśników przebywa na zgrupowaniu w Machaczkale w Rosji. W przyszłym tygodniu wystąpią w następnym turnieju. Zdaniem V-ce prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego Artura Ordaka zawodnicy AKS Białogard robią niesamowite postępy i z turnieju na turniej coraz lepiej walczą, co bardzo dobrze rokuje do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Brazylii. 2. Międzynarodowy Turniej Kadetów w zapasach - styl wolny w Kłajpedzie na Litwie. Młodzi zawodnicy AKS idą śladami swoich starszych kolegów z klubu, twierdzi trener Cezary Jastreb. Podczas Międzynarodowego Turnieju w Kłajpedzie, który odbył się w 17-19.10.2014 zdobyli dwa brązowe medale. Marcin Czyżowski w kategorii wagowej do 63 kg, oraz Chołuj Damian do 85 kg. W turnieju wzięło udział ok. 200 zawodników z 11 krajów. Nasz klub reprezentowali również inni zawodnicy, Chołuj Karol i Sadowski Cezary. Czerwony strój Zbigniew Baranowski - walka o brązowy medal. Czerwnony strój Gadziev Magomedmurad AKS Białogard - walka finałowa.