Wracamy do sprawy z 28 września kiedy to w jednym z mieszkań przy ul. Moniuszki w Białogardzie ujawniono ciało mężczyzny. Prawdopodobnie zatrzymany właśnie przez policjantów 29-letni mężczyzna mieszkaniec miasta Białogard jest sprawcą zabójstwa 65-letniego mężczyzny.

6 października w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich odbyła się XIII Białogardzka Gala Biznesu na której obecni byli przedsiębiorcy z Białogardu, Karlina i Tychowa, którzy prowadzą swoją działalność od 20-tu lat. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno Gospodarczych.

Więcej
IV BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA 0

IV BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA

2022-10-06 13:57 0 komentarzy

W minioną sobotę (01.10.2022) odbył się 4 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa w którym udział wzięło 400 osób. Wydarzenie odbyło się na terenie Białogardzkiego Ośrodku Sportu i Rekreacji Sp z o o. W biegu udział brali dzieci oraz dorośli.

Więcej
Dlaczego polecam dietę pudełkową innym? 0

Dlaczego polecam dietę pudełkową innym?

2022-10-06 08:56 0 komentarzy

Nie należę do osób, które mają dużo czasu na krzątanie się po kuchni i przygotowywanie czasochłonnych posiłków. Nie będę ukrywać, że nie przepadam też za samym gotowaniem. Dlatego też zdecydowałam się na catering dietetyczny. Skorzystałam z firmy TimCatering i to był strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Zaraz się przekonacie!

Więcej
Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa. 0

Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa.

2022-09-28 16:49 0 komentarzy

W ten weekend w sobotę (01.09.2022) odbędzie się Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa na terenie Białogardzkiego Ośrodku Sportu i Rekreacji Sp z o o

Więcej
Białogardzianin zajął III miejsce zdobywając brązowy medal w Mistrzostwach Europy. 0

2022-09-28 15:36 0 komentarzy

Rafał Roch na trzecim miejscu w Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów osób niepełnosprawnych, które odbywają się w Tbilisi 2022.

Więcej
Makabryczne odkrycie w Białogardzie. 0

Makabryczne odkrycie w Białogardzie.

2022-09-28 11:51 0 komentarzy

W środę w godzinach porannych w jednym z mieszkań przy ul. Moniuszki znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się Policja.

Więcej
Odbył się Malborski Maraton Kajakowy 12H (10.09.2022) W którym zwyciężył Białogardzianin Piotr Rosada! 0

2022-09-24 09:49 0 komentarzy

Piotr Rosada, który przypłyną ostatni w między czasie ustanawiając nowy rekord trasy wygrał!

Więcej
Spotkanie Białogardzkich samorządowców z powodu kryzysu energetycznego w Białogardzie. 0

2022-09-21 11:14 0 komentarzy

Z powodu ogromnych podwyżek cen prądu i gazu Emilia Bury - Burmistrz Miasta Białogard zorganizowała spotkanie dnia 15.09, na którym pojawili się samorządowcy z powiatu Białogardzkiego, przedstawicieli spółki ENERGA, Polskiej Spółki Gazown

Więcej
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Stargardzie. 0

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Stargardzie.

2022-09-21 10:34 0 komentarzy

W Stargardzie (16.09 i 17.09) odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Zapasach. Uczestniczyło w nich ponad 400 zawodników. Zawodnicy za miejsca na podium otrzymali medale i dyplomy, natomiast w klasyfikacji dru