Wypadki - Pożary
Wypadek na obwodnicy Karlina
O 7.20 na obwodnicy Karlina przy zjeździe na Krzywopłoty doszło do wypadku drogowego. Kierująca Peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa samochodowi marki Renault jadącemu od strony Koszalina. W wyniku czego doszło do zderzenia, oba samochody zatrzymały się na barierce. Kierująca Peugeotem z ogólnymi obrażeniami ciała została zabrana do szpitala w Białogardzie. Na miejscu były trzy zastępy staży pożarnej z 0SP Karlina i PSP Białogard.
Wypadki - Pożary WięcejTragiczny wypadek w Buczku
10 minut przed północą Powiatowe Stanowisko Kierowania KP PSP w Białogardzie zostało powiadomione o wypadku drogowym w miejscowości Buczek.
Wypadki - Pożary Więcej1 wypadek i 2 kolizje w ciągu kilku minut.
O 12.30 doszło do potrącenia przez samochód osobowy 9 letniego dziecka na jednej z ulic w Białogardzie. Dziecko zostało zabrane do szpitala w Białogardzie.
Wypadki - Pożary WięcejWypadek koło Karlina - ZDJECIA
Dziś o godzinie 8 rano na trasie Białogard - Kołobrzeg doszło do wypadku. Według wstępnych ustaleń, volkswagen jechał drogą od strony Kołobrzegu do Karlina i uderzył w tył ciężarówki, gdy ta skręcała do zakładu Homanit. Golf odbił się od niej, wjechał na przeciwny pas i uderzył w drugą ciężarówkę.
Wypadki - Pożary WięcejWypadek pod Białogardem. W Lulewicach dachowało auto.
Dziś rano o godzinie 8:15 w miejscowości Lulewice koło Białogardu kobieta kierująca samochodem osobowym marki Fiat straciła panowanie nad kierownicą i wypadła z drogi.
Wypadki - Pożary WięcejPożar w Kościernicy
O godzinie 2:42 w Kościernicy doszło do pożaru budynku inwentarskiego, na miejscu było osiem zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Twa dogaszanie i szacowanie szkód na miejscu.
Wypadki - Pożary WięcejXI WIGILIA BIAŁOGARDZIAN
Kolędy, jasełka, degustacja potraw - dla mieszkańców Białogardu. To tradycyjne przedświąteczne spotkanie białogardzian odbędzie się 20 grudnia.
Regionalne Wypadki - Pożary WięcejPożar w Urzedzie Miasta w Białogardzie
O 15.55 doszło do pożaru w urzędzie miasta. Spaleniu uległy ozdoby świąteczne na jednym z balkonów. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej w tym podnośnik oraz patrol policji. Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.
Wypadki - Pożary WięcejAutobus wjechał w dom
W niedzielę po godzinie 8 z nieznanych przyczyn kierowca autobusu wjechał w budynek w Sianowie. Na szczęście nikt nie zginął. 7 osób zostało przewiezionych do szpitala w Koszalinie. Do zdarzenia doszło na wyjeździe z Sianowa w kierunku Koszalin. Krajowa 6-tka w Sianowie jest zablokowana, kierowcy kierowani są na objazdy. Według policji utrudnienia potrwają do godziny 17.
Wypadki - Pożary WięcejNOWE ZDJĘCIA - Huragan Ksawery nad Białogardem
Obalone drzewa, zerwane linie wysokiego na pięcia, samochody ciężarowe w rowach. Strażacy od rana nie mają chwili wytchnienia.
Wypadki - Pożary Więcej

THE FULLZ SHOP _______________ FRESH 2025 DATABASE USA DATABASE UK DATABASE CANADA DATABASE TOOLS & TUTORIALS DLS SCAN POTOS RANDOM COUNTRIES USA-DATABASE/PROS ________________ SSNDOB+DL WITH FULL_INFO SSNDOB ALL STATES + EMPLOYMENT DETAILS SSNDOB FULL_INFO WITH YOUNG AGE 2000~2017 EIN LEADS/PROS BUSINESS LEADS. DEATH_FULLZ AGE-1930~1950 MILITARY_PERSON PROS WITH FULL_INFO DL-SSN-SELFIE PHOTOS ALL STATES CAR DATABASE WITH FULL_INFO GOOD-CS PROS RANDOM STATES CC_F.U.L.L.Z WITH CCV & FULL_INFO DUMPS TRACK 1&2 WITH&WITHOUT PIN KYC DATA WITH ISSUE & EXPIRY DATES FRESH DATA FOR TAX RETURN DUMPS TRACK 1 & 2 WITH PIN BUSSINESS LEADS W2 FORM 1040 FAFSA FULLZ ---------------------------------------- UK-DATABASE/PROS ________________ NINDOB+DL FULL_INFO NINDOB ALL STATES SCAN IDs FRONT & BACK PASSPORTS WITH FULL_INFOs CC-CCV WITH FULL_INFOs ---------------------------------------- CANADA-DATABASE/PROS ____________________ SINDOB+DL FULL_INFO SINDOB ALL STATES SCAN IDs FRONT & BACK PASSPORTS WITH FULL_INFOs CC-CCV WITH FULL_INFOs ---------------------------------------- GET SAMPLES TO TEST FIRST FOR SERIOUS BUYERS GET SPECIFIC INFOs IF REQUIRED GET REPLACEMENT FOR INVALID INFO GET DISCOUNT ON BULK ORDER NO DEAL FOR FEW DATA NO REFUND NO OTHER PAYMENTS ONLY BTC,USDT ----------------------------------------- CONTACT IDS/CHANNELS ID FOR TELEGRAM @James307 @Pros4u TELEGRAM CHANEEL FOR FREEBIES & UPDATES t.me/ssndobdatabase #TAXRETURN #MAGA #VENEZUELA #SSN #BITCOIN #CCSHOP #CCFULLZ #UK #PROS #FULLZ #DATA #2026 #TRUMP #LEADS #MAGA #SWEEPSTAKES #DEADFULLZ #OLDAGEFULLZ #TAXRETURN #CRYPTOLEADS #SINFULLZ #CANADAFULLZ #CRYPTOCURRENCYCCINFOS #DUMPS #SSNDOB #UKFULLZ #CANADAFULLZ #FULLZPROS #USALEADS #UKFULLZ #CANADAFULLZ #BTC #ETH #SINDOB #CCFULLZ #DUMPS #SSNFULLZ #REALDL #USA #SAVENATURE #HACKING #SELLER #VENDOR