Kultura i Sport

Kolejne sukcesy zawodniczek AKS Białogard 0

Kolejne sukcesy zawodniczek AKS Białogard

2021-02-16 03:15 0 komentarzy

13.02 odbył się w Poznaniu Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet. AKS Białogard reprezentowały Wiktoria Chołuj i Julia Nowicka. Obie dziewczyny wywalczyły sobie 3-cie miejsce na podium. Zawodniczki stoczyły kolejno trzy i cztery pojed

Więcej
SREBRNY MEDAL DLA ZBIGNIEWA BARANOWSKIEGO! 0

SREBRNY MEDAL DLA ZBIGNIEWA BARANOWSKIEGO!

2020-12-23 13:53 0 komentarzy

Mieszkaniec Białogardu Zbigniew Baranowski stanął na podium ostatniego dnia imprezy w Belgradzie. Polak zajął drugie miejsce w zapaśniczym Pucharze Świata w stylu wolnym. W finale Polak przegrał z Daurem Kuruglijewem (1:5).

Więcej
II Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa 0

II Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa

2020-10-05 16:28 0 komentarzy

Dnia 3 października miało miejsce niezwykłe wydarzenie sportowe - II Białogardzki Bieg Gryfa.Uczestnicy biegu mieli do pokonania 5 i 10 km trasy,  na której czekały na nich najróżniejsze przeszkody.Wydarzenie zainteresowało nie

Więcej
Emeryt? Turysta - Król Życia - wykład w ramach UTW 0

Emeryt? Turysta - Król Życia - wykład w ramach UTW

2020-09-21 16:00 0 komentarzy

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Fabryka zapraszają na zajęcia w ramach Uniwersytetu III Wieku. 5 listopada 2020r.; godzina 16:00 (sala kameralna CKiSE, wejście od ul. Grunw

Więcej
15 -lecie UNII 0

15 -lecie UNII

2020-08-30 10:00 0 komentarzy

Impreza odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia na stadionie miejskim im. Henryka Młynarczyka w Białogardzie. W programie: 10:00 - rozpoczęcie obchodów 10:30 - mecz trampkarzy z juniorami 13:00 - mecz rodziców z dz

Więcej
NOWE HORYZONTY w Kinie Centrum 0

NOWE HORYZONTY w Kinie Centrum

2020-08-01 10:00 0 komentarzy

Na srebrnym ekranie białogardzkiego Kina Centrum pokazane zostaną trzy wyjątkowe tytuły z największego wydarzenia filmowego w Polsce.Piątek| 31 lipca | godz. 19:3

Więcej
TURNIEJ PLAŻOWY W BIAŁOGARDZIE 0

TURNIEJ PLAŻOWY W BIAŁOGARDZIE

2020-07-25 10:00 0 komentarzy

25 lipca odbył się, po raz pierwszy w Białogardzie, Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Białogardu. Do zawodów stanęło 8 drużyn, łatwo nie było, każdy dawał z siebie wszystko by móc sięgnąć po laur zwycię

Więcej
Spotkanie z Filipem Łobodzińskim 0

Spotkanie z Filipem Łobodzińskim

2020-07-16 10:00 0 komentarzy

Z radością zapraszamy na pierwsze od wielu miesięcy spotkanie autorskie w Białogardzie! 16-go lipca 2020 r. gościem Białogardzkiej Biblioteki Publicznej będzie Filip Łobodziński - dziennikarz, tłumacz oraz muzyk, który od wielu lat zajmuje

Więcej
MUZYKA NA STARÓWCE 0

MUZYKA NA STARÓWCE

2020-07-12 17:00 0 komentarzy

12 lipca Przeboje w skrzypcowej aranżacji - na żywo Anastazja Studzińska - skrzypce elektryczne.26 lipca Polska i zagraniczna muzyka rozr

Więcej
Maratończycy przewiosłowali Parsętę 0

Maratończycy przewiosłowali Parsętę

2020-05-16 10:00 0 komentarzy

16 maja 2020 roku kajakarze z wielu zakątków Polski wreszcie wypłynęli na wodę, by sprawdzić swoją wioślarską moc po zimie. Uczynili to w Maratonie Kajakowym PARSĘTA, który odbył się po raz dziewiąty. Z uwagi na sytuację epidemiczną m